Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Uchazeč > Maturitní obory

Maturitní obory


Informační technologie

Velmi žádaný obor Informační technologie poskytuje absolventům ucelený přehled v oblasti návrhu, instalace, obsluhy a údržby výpočetních systémů a počítačových sítí včetně automatizace procesů a moderního konceptu internetu věcí. Dále získají praktické dovednosti z oblasti instalace a konfigurace operačních systémů, tvorby webových stránek a databází a jejich vzájemného propojení a základní praktické dovednosti v oblasti programování.

Více

Publikováno 30. 3. 2021 18:24

Elektrotechnika

Obor Elektrotechnika poskytuje absolventům úplné střední odborné vzdělání technického charakteru zakončené maturitní zkouškou. Žáci získají ucelený přehled o elektronice a slaboproudé i silnoproudé elektrotechnice. Součástí studia je i zkouška z vyhlášky č. 194/202 Sb.

Více

Publikováno 30. 3. 2021 18:17

Mechanik elektrotechnik

Staňte se součástí čtyřletého maturitního oboru, kde se teorie propojuje s praxí již během studia, a nechte se pohltit úžasným světem elektrotechniky. Vydejte se na cestu do oblasti, která prožívá obrovský rozvoj a v budoucnu se bez šikovných lidí neobejde. U nás získáte kvalitní vzdělání a možnost uplatnění ve slaboproudé i silnoproudé elektrotechnice.

Více

Publikováno 30. 3. 2021 18:02

Provoz a ekonomika dopravy

Studijní obor Provoz a ekonomika dopravy je určen pro přípravu kvalifikovaných odborníků v oblasti dopravy, ekonomiky a logistiky, kteří budou schopni uplatnit své odborné vzdělání v různých oblastech výrobní i nevýrobní sféry. Součástí vzdělávání je i školou organizovaná a hrazená příprava k získání řidičského oprávnění skupiny B. Průběžné a odborné praxe v průběhu studia probíhají v reálném provozu na pracovištích několika desítek spřátelených firem.

Více

Publikováno 30. 3. 2021 17:56

Operátor dřevařské a nábytkářské výroby

Inovovaný čtyřletý studijní obor s maturitou přizpůsobený aktuálním požadavkům trhu práce naučí žáky řídit a organizovat nábytkářskou a dřevařskou výrobu včetně její přípravy i distribuce hotových výrobků. Student dle zadání navrhuje interiér, konstrukci a design nábytku a v návaznosti se naučí zhotovovat a používat technickou, konstrukční a technologickou dokumentaci výrobků, uplatňovat znalost technologických a výrobních postupů, strojů, zařízení.

Více

Publikováno 30. 3. 2021 17:47