Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Student > Výhody pro žáky a studenty

Výhody pro žáky a studenty


Štítky:

Adobe Creative Cloud

V rámci výuky mají žáci oboru Informační technologie po dobu studia přístup k celé škále produktů z balíku aplikací Adobe Creative Cloud. Každý má ke svému účtu k dispozici dvě plovoucí licence (jednu pro použití ve škole a druhou pro použití na svém domácím počítači) a může jak v rámci výuky, tak pro svou osobní (nekomerční) potřebu využívat mnoho aplikací a nástrojů od společnosti Adobe.

Více

Publikováno 15. 12. 2022 8:53

Eduroam

Naše škola je součástí sítě Eduroam. Je zde vysílán identifikátor radiové sítě (essid eduroam), ověřování je prováděno protokolem IEEE 802.1x. Návod, jak si nastavit počítač pro práci s IEEE 802.1x, naleznete na webu eduroam.cz.

Více

Autor: Ing. Zdeněk Žaba Publikováno 5. 12. 2021 13:41

Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

Microsoft Azure Dev Tools for Teaching (dříve Microsoft Imagine Premium, popř. Microsoft DreamSpark Premium) je licenční program, v rámci kterého mohou žáci a studenti školy bezplatně používat vybraný software od firmy Microsoft. Software lze užívat k činnostem souvisejícím s výukou a ke studijním nekomerčním účelům. Licence na ziskané produkty je trvalá (tj. získaná licence zůstává v platnosti i po ukončení školy), ale je nutno dodržet výše zmíněné podmínky licence.

Více

Publikováno 24. 3. 2021 11:57

Office 365 for Education

Každý žák a student naší školy automaticky získává díky školní licenci Office 365 for Education přístup k online i plnohodnotným verzím MS Office programů (Word, Excel, PowerPoint) a mnoha dalším online nástrojům. Každý žák a student má tedy také možnost si tyto programy legálně zdarma nainstalovat na svém notebooku (případně domácím PC, mobilním zařízení, …) – maximálně má každý k dispozici licenci na 5 zařízení. Součástí je mimo jiné také online úložiště OneDrive s kapacitou 5 TB.

Více

Publikováno 24. 3. 2021 11:56

Cisco Networking Academy

Cisco Networking Academy (NetAcad) je celosvětové inovativní modelové partnerství mezi privátní a státní sférou. Jde o společnost Cisco, vzdělávací instituce, instituce státní správy a podnikatelskou sféru. Cílem programu je přispět k profesní přípravě specialistů pro potřeby budování informační společnosti.

Více

Publikováno 24. 3. 2021 11:55