Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Student > Kroužky

Kroužky


Štítky:

Studentská firma JA CZECH

Datum konání: 7. 4. 2022

Od roku 2016 naše škola spolupracuje s organizací JA CZECH. V rámci tohoto projektu se žáci naší školy učí podnikat. Letos vznikly 3 studentské firmy. Firma ECOCANDLE vyrábí sójové svíčky s dřevěným knotem, aroma vosky a kreativní sady na výrobu svíček.

Více

Autor: Ing. Jaroslava Knířová Publikováno 27. 4. 2022 8:43

Robotika - Mgr. Radim Němec

Žáci využívají moderní stavebnice LEGO MINDSTORMS Education EV3 a Fischertechnik k řešení technických problémů současné robotiky a automatizace. Seznamují se s různými typy senzorů a jejich užití. Na modelových příkladech se učí hledat alternativní řešení technických problémů. Realizují vlastní návrhy řízení a konstrukce zařízení. Učí se týmové práci, sdílení myšlenek a diskuzi. Rozvíjejí komunikativní dovednosti při řešení praktických úloh.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:34

Kroužek počítačových sítí - Ing. Zdeněk Žaba

Naučíš se například základy sítí, adresování v IPv4 i IPv6, směrování v počítačových sítích, bezdrátové sítě, budeš pracovat s různými typy přenosových médií, včetně optických vláken, a hlavně si beztrestně vyzkoušíš spoustu zajímavých praktických úloh. Osaháš si různé síťové prvky a práci s moderním síťovým hardwarem a moderní síťovou diagnostickou technikou. Můžeš obdržet certifikát o absolvování kurzu CISCO Networking Academy a získat spoustu praktických dovedností.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:33

Elektronika a elektrotechnika

Kroužek je určen všem, kteří si chtějí upevnit znalosti z výuky uvedených předmětů a do problematiky elektroniky, elektrotechniky, ale třeba také optoelektroniky nebo číslicové techniky proniknout hlouběji, než umožňují běžné osnovy.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:32

Elektro kroužek BASTL

Zájmový kroužek je určen pro žáky naší školy, kteří se chtějí zdokonalovat v oboru elektro. Schůzky s vedoucím kroužku Ing. Frankem probíhají obvykle 1x týdně cca 2 hodiny, odpoledne mimo výuku, nejčastěji v úterý.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:31