Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Uchazeč > Učební obory

Učební obory


Truhlář nábytkář

Zajímavý a perspektivní obor zaměřený na výrobu nábytku a stavebních konstrukcí. Žáci se naučí zhotovovat základní truhlářské výrobky, provádět montáže výrobků, opravy a renovace, volit vhodné nástroje a zařízení. Podmínkou přijetí je splnění povinné školní docházky a zdravotní způsobilost doložená lékařskou prohlídkou.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:59

Elektrikář

Moderně koncipovaný obor s vyváženým podílem slaboproudé i silnoproudé elektrotechniky. Podmínkou přijetí je splnění povinné školní docházky a zdravotní způsobilost doložená lékařskou prohlídkou. Pro získání středního vzdělání s maturitní zkouškou se absolventi mohou ucházet o přijetí do 2. ročníku maturitního oboru Mechanik elektrotechnik.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:52

Strojní mechanik

Na trhu práce velmi žádaný strojírenský učební obor pro výrobu, montáž, údržbu a opravy strojů a zařízení využívaných v průmyslu, stavebnictví, zemědělství, dopravě a v domácnostech Žáci se naučí obsluhovat mechanizované nářadí, pracovat na obráběcích strojích, spojovat kovy a plasty, tvářet materiál za studena i za tepla, zhotovovat a sestavovat jednotlivé součásti a funkční celky různých strojů, zařízení a konstrukcí, uvádět je do provozu, provádět údržbu, diagnostikovat závady a opravovat je.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:47

Kraj podporuje učební obory

Přiložený banner symbolizuje podporu učebních oborů Pardubickým krajem a dobrou spolupráci naší školy s firmou CZ LOKO, a.s.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:40