Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Uchazeč > Učební obory

Učební obory


Truhlář nábytkář

Zajímavý a perspektivní učební obor zaměřený na výrobu nábytku (postele, židle, stoly, skříně, kuchyňské sestavy, drobné bytové doplňky, atd.) přičemž součástí odborné přípravy je také výroba stavebních konstrukcí, zejména oken, zárubní a dveří. Dílny praktické výuky jsou vybaveny na velmi vysoké úrovni (ruční, montážní a strojní dílny s centrálním odsáváním a novými moderními stroji a dalším zařízením (sklady, přípravna, kondenzační sušárna řeziva) pro všestrannou truhlářskou zakázkovou výrobu.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:59

Elektrikář

Nový obor zaváděný od 1.9.2014 počínaje prvním ročníkem. Nahrazuje tradiční obory Elektrikář-silnoproud a Elektrikář-slaboproud.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:52

Strojní mechanik

Na trhu práce velmi žádaný strojírenský učební obor pro výrobu, montáž, údržbu a opravy strojů a zařízení využívaných v průmyslu, stavebnictví, zemědělství, dopravě a v domácnostech. V rámci praktické přípravy aktivně spolupracujeme s několika významnými firmami v regionu (CZ LOKO a.s., Česká Třebová, KSK, s.r.o., Česká Třebová, LDM, s. r.o. Česká Třebová, DRUMEL a Co.s.r.o., Česká Třebová, Rieter CZ s.r.o.,Ústí nad Orlicí, STORY DESIGN, a.s., Litomyšl).

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:47

Kraj podporuje učební obory

Přiložený banner symbolizuje podporu učebních oborů Pardubickým krajem a dobrou spolupráci naší školy s firmou CZ LOKO, a.s.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:40