Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Uchazeč > Učební obory

Učební obory


Truhlář nábytkář

Zajímavý a perspektivní učební obor zaměřený na výrobu nábytku (postele, židle, stoly, skříně, kuchyňské sestavy, drobné bytové doplňky, atd.) přičemž součástí odborné přípravy je také výroba stavebních konstrukcí, zejména oken, zárubní a dveří. Dílny praktické výuky jsou vybaveny na velmi vysoké úrovni (ruční, montážní a strojní dílny s centrálním odsáváním a novými moderními stroji a dalším zařízením (sklady, přípravna, kondenzační sušárna řeziva) pro všestrannou truhlářskou zakázkovou výrobu.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:59

Elektrikář

Jedná se o moderně koncipovaný obor přizpůsobený nejnovějším trendům v elektrotechnice a aktuálním požadavkům zaměstnavatelů. Vzdělávací program má vyvážený podíl slaboproudé a silnoproudé elektrotechniky s cílem co nejlepšího uplatnění absolventů na trhu práce. Žáci mají k dispozici učebny CNC a 3D technologií, měřící laboratoř nebo zabezpečovací systémy Jablotron. Součástí studia je i zkouška z vyhlášky č. 50. V rámci praktické přípravy úspěšně spolupracujeme s významnými firmami v regionu.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:52

Strojní mechanik

Na trhu práce velmi žádaný strojírenský učební obor pro výrobu, montáž, údržbu a opravy strojů a zařízení využívaných v průmyslu, stavebnictví, zemědělství, dopravě a v domácnostech Žáci se naučí obsluhovat mechanizované nářadí, pracovat na obráběcích strojích, spojovat kovy a plasty, tvářet materiál za studena i za tepla, zhotovovat a sestavovat jednotlivé součásti a funkční celky různých strojů, zařízení a konstrukcí, uvádět je do provozu, provádět údržbu, diagnostikovat závady a opravovat je.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:47

Kraj podporuje učební obory

Přiložený banner symbolizuje podporu učebních oborů Pardubickým krajem a dobrou spolupráci naší školy s firmou CZ LOKO, a.s.

Více

Publikováno 29. 3. 2021 18:40