Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Turnaj tříd v malé kopané 2023 - Habrmanka

Turnaj tříd v malé kopané 2023 - HabrmankaDatum konání:
26.9.2023

Za krásného podzimního, ale teplého a slunečného počasí se v úterý 26. 9. 2023 uskutečnil pravidelný fotbalový turnaj tříd. Jeho dějištěm bylo jako tradičně hřiště s umělou trávou v areálu sousední základní školy. Do letošního zápolení se k naší velké radosti zapojily všechny třídy z areálu Habrmanova. Maraton 32 zápasů začal krátce po osmé hodině ranní a skončil vyhlášením vítězů a předáním cen krátce před čtrnáctou hodinou. Opět se bojovalo ve dvou věkových kategoriích (1. - 2. ročníky a 3. - 4. ročníky mezi sebou) vždy ve dvou nalosovaných skupinách systémem „každý s každým“. Pořadí týmů ve skupině pak určilo dvojice pro závěrečná utkání o umístění. Všichni aktéři hráli s velkým zápalem a nasazením a k vidění bylo mnoho utkání velmi dobré úrovně. O vyrovnanosti letošního ročníku svědčí i celá řada nerozhodných výsledků. V mladší kategorii obhájili loňské prvenství žáci D2, když ve finále po velkém boji zdolali šikovné nováčky z I11 poměrem 2 : 1. Mezi staršími studenty se ze stejného vítězství 2 : 1 radovali žáci E3, když finále rozhodli gólem doslova v poslední vteřině zápasu a přetlačili tak své starší kolegy z I41.

První tři vítězné týmy obou kategorií obdržely kromě diplomu i sladkou odměnu, vítězné týmy pak navíc i putovní poháry, které budou zdobit po celý rok vitrínu na chodbě školy.

Můžeme konstatovat, že celý turnaj se vydařil. K jeho úspěšnému průběhu přispěli jak samotní aktéři svým slušným chováním, vystupováním i povzbuzováním na hřišti i mimo něj, tak i jeho organizátoři Mgr. Michal Šindelář a Mgr. Jan Marek. Chtěl bych jim touto cestou poděkovat a vyjádřit přesvědčení, že se za rok opět sejdeme a s chutí si zasportujeme.

Fotbalu zdar!