Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Postup do finálového klání v kybernetické bezpečnosti

Postup do finálového klání v kybernetické bezpečnostiV rámci této soutěže, která je pořádána pod garancí Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) a Pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti (AFCEA), ve třech kategoriích (Junioři, Středoškoláci a Vysokoškoláci) soutěží studenti z celé republiky v disciplínách, které se vztahují k rozličným oblastem kybernetické bezpečnosti.

Po úspěšném prvním kole soutěže, kdy 10 studentů naší školy překonalo požadovanou hranici 24 bodů a postoupilo do druhého kola, studenti opět zabodovali.

Třem z nich se v konkurenci dalších 582 studentů podařilo překonat požadovanou hranici 60 bodů pro postup do finálového klání a vybojovat si účast na finále uvedené kybernetické soutěže.

Do finále mezi 40 nejlepších středoškolských kyberbezpečnostních expertů postoupil Jaroslav Rozlívka (I31), Jan Kulka (I42) a Jan Pechanec (I42). Všechny jmenované čeká 19. 5. 2022 v Plzni finálové kolo soutěže, kde budou reprezentovat nejen naši školu, ale jako jediní zástupci ve finále v kategorii středoškoláků i celý Pardubický kraj.

Všem postupujícím přejeme hodně úspěchů. Držte jim spolu s námi palce, ať své již tak úspěšné tažení v této soutěži završí nějakým úspěchem i v tomto finálovém kole!

Cyber security competition