Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Činnost studentské firmy PAPTOP

Činnost studentské firmy PAPTOPPAPTOP – STUDENTSKÉ FIRMY, BRIKETY A JEJÍ ÚSĚCHY

 

Studentské firmy mají na naší škole už poměrně dlouhou historii. A i v letošním školním roce se našlo několik odvážných studentů, kteří si chtěli vyzkoušet těžkosti podnikání. Jedněmi z nich jsou i členové studentské firmy PapTop.

Tato firma se účastní projektu JA Studentská firma, kde studenti společně soutěží, nebo poznávají, jaké to je podnikat. PapTop, který funguje od září, si jako předmět svého podnikání vybral výrobu papírových briket. Přesněji, využívá odpadní papír a recykluje ho do podoby papírových briket pro krby, kotle, kamna… O brikety je zájem nejen na akcích, kterých se účastníme, ale i mezi rodinami studentů, učiteli nebo veřejností. Najdete nás aktivní na sociálních sítích. A v případě zájmu můžete kouknout na web: https://paptop758.wixsite.com/my-site-1.

Se svým projektem také sbíráme mnoho úspěchů. Na královehradeckém, bohužel online veletrhu studentských firem jsme uspěli v kategorii „Předmět podnikání“. A dařilo se i v soutěži TopLogo, kde šlo o vytvoření firemního loga a reklamního videa. V Pardubickém kraji jsme obsadili první příčku. Díky tomuto úspěchu jsme se i v minulém týdnu dostali na rozhovor v ranním vysílání Českého Rozhlasu Pardubice. V soutěžích se budeme snažit dál a hned v březnu nás čeká živá verze královéhradeckého veletrhu studentských firem, nebo také ještě jeden z veletrhů pořádaný JA Czech (JA EXPO).

 

David Baloun (třída D3), zástupce firmy

 

 

Studenti JAF - PapTop

JAF_2021-22_PapTop.jpg