Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Českotřebovská dopravka úspěšná v rozvoji podnikatelských dovedností

Českotřebovská dopravka úspěšná v rozvoji podnikatelských dovednostíUčitelkou podnikání Junior Achievement Europe oceněna Jaroslava Knířová z České Třebové

Podnikaví studenti mají na Střední škole technické a dopravní Gustava Habrmana v České Třebové to nejlepší vedení. Jaroslava Knířová byla na GEN-E eventu JA EUROPE v estonském Tallinnu 13. července oceněna za celoroční vynikající práci se studentskými firmami. Mezi českými učiteli byla organizací JA CZECH nominována jako vítěz v kategorií Učitel podnikaní 2022. Hodnocení učitelů probíhá na základě jejich aktivity a výsledků práce se studenty JA firem.
Paní učitelka dokázala navázat na své úspěšné působení v letech 2019 a 2021 a cenu potřetí obhájit: „Každá firma začíná vždy od prvotního nápadu a volby předmětu podnikání. Letošní rok jsem vedla tři úspěšné firmy a bylo to opravdu náročné. Přesto je největší odměnou sledovat dynamický posun mladých lidí v prezentačních schopnostech, jazykových dovednostech a úsilí směřovat k vytyčenému cíli“, popsala své pocity Jaroslava Knířová.
Setkání s desítkami evropských studentských firem bylo opět velmi inspirativní i pro ředitele školy Jana Kováře: „Vedení studentů k podnikavosti patří již tradičně do portfolia našich vzdělávacích priorit. Jsem velmi rád, že se studentským firmám daří získávat zkušenosti a úspěchy na soutěžích a jsem hrdý na práci kolegyně Knířové, která je dokáže skvěle vést a inspirovat“, upřesnil ředitel školy.