Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Vánoční sportování Habrmanky

Vánoční sportování HabrmankyDatum konání:
19.12.2023

Tradiční vánoční sportování mělo opět úspěch. Kromě florbalu na sportovní hale se hrál opět badminton, stolní tenis a vánoční atmosféru doplnily deskové hry s vánočním „vláčkováním“ (modelové kolejiště, trenažer lokomotivy, dopravní sál). Turnaj florbalu probíhal ve vysokém tempu, žáci hráli s velký nasazením a nenechávali místo pro prostoje, jak jeden zápas skončil, hned další týmy nabíhaly na hřiště. Vítěze starších ročníků následně čekal zápas s učiteli – tento zápas se hrál na dvě části. V bouřlivé atmosféře zaplněných tribun žáků všech ročníků E3 vzdorovala, ale nakonec podlehla učitelskému týmu.

Celkové pořadí florbalového turnaje:

  1. – 4. ročníky 1. – 2. ročníky
  2. místo třída E3             1. místo           třída I22
  3. místo třída I41             2. místo           třída D2
  4. místo třída E4              3. místo           třída D1

 

Badmintonový turnaj proběhl v tělocvičně Habrmanova. Turnaj byl vypsán pro děvčata i chlapce. Zúčastnilo se ho 8 žáků a žaček. Hrálo se na jeden set do 21, každý s každým. Turnaj byl napínavý až do konce. Vítězem mezi chlapci se stal Denis Barbořák z třídy E3. Druhé místo obsadil Daniel Jirásek z E3. Třetí skončil Jonáš Lazar z třídy I32. Mezi děvčaty zvítězila Adéla Beranová z třídy I41. Adéla by skončila na pěkném třetím místě i mezi chlapci. Druhá byla Jana Čivišová z třídy D4. Studenti si užili příjemné sportovní dopoledne a za svoji snahu dostali věcné ceny a diplom. Děkuji za organizaci Mgr. Janě Jirouškové.

V gymnastickém sálku na Habrmance se odehrál také turnaj ve stolním tenise. Žáků dorazilo opravdu hodně, proto byli rozděleni do čtyř skupin. Po odehrání skupin se žáci rozdělili na finálové skupiny o umístění. Děkuji všem za pěkný sportovní zážitek. Děkuji za organizaci Mgr. Michalu Šindelářovi.

Celkové pořadí stolní tenis:

  1. místo Hurych Adam I12
  2. místo Antonín Potměšil E1
  3. místo Klusoň Martin I12

Posledními aktivitami byly ještě deskové hry pod vedením Mgr. Ondřeje Marka a vánoční „vláčkování“. Žáci si tyto aktivity oblíbili, takže je příští rok pravděpodobně opět zařadíme.