Úvod > Škola > Život ve škole > Středoškolská futsalová liga 2023

Středoškolská futsalová liga 2023

Datum konání:
13.11.2023

V pondělí  13. 11. 2023 jsem pořádala v naší sportovní hale na Skalce 1. kolo středoškolské futsalové ligy. Hostili jsme 3 týmy - Gymnázium Ústí nad Orlicí, SOŠ a SOU Lanškroun a Obchodní akademii Kostelec nad Orlicí.

Klíč k postupu do dalšího kola byl jednoduchý, postupovaly 2 nejlepší týmy. Z loňského roku zůstala v týmu pouze polovina hráčů, takže bylo otázkou, jak se nám bude dařit. První zápas s Kostelcem byl velmi vyrovnaný, soupeř hrál výborně a naši kluci se potřebovali trochu sehrát. Hlavní bylo neudělat chybu a být trpěliví, celkem dlouho nám trvalo, než jsme se dostali ke střele na bránu, ale nakonec se nám podařilo dát gól už v 1. poločase. Zápas jsme nakonec vyhráli těsně 2:1. Druhý zápas jsme hráli proti Gymnáziu Ústí nad Orlicí, hladce jsme ho vyhráli 5:1. Před posledním zápasem s Lanškrounem jsme už měli jistý postup ze 2. místa a to nám trochu ubralo na koncentraci i nasazení a záhy jsme prohrávali 0:1. Do poločasu se nám naštěstí podařilo vyrovnat a do 2. poločasu jsme nastoupili s lepší taktikou i motivací, protože postup z 1. místa nám zaručoval lehčí soupeře ve 2. kole. Zlepšili jsme hru, nadělili soupeřům druhého "bůra" a vyhráli i třetí zápas 5:1. Postoupili jsme z 1. místa do 2. kola SFL.

Ráda bych poděkovala všem hráčům za výborný výkon.

Sestava: Mísař A., Polášek M., Kočí F., Bis T., Doleček O., Brejcha Š., Rejman Š., Hýbl L., Mazura T.