Úvod > Škola > Život ve škole > Středoškolská futsalová liga

Středoškolská futsalová liga

Datum konání:
12.12.2022

V pondělí 12. 12. 2022 proběhlo 2. kolo středoškolské futsalové ligy (SFL). Turnaj jsme opět pořádali v naší sportovní hale na Skalce a hostili jsme tentokrát 2 týmy - Gymnázium Holice a Gymnázium Jevíčko. Stejně jako v 1. kole postupovaly 2 nejlepší týmy. První zápas s Jevíčkem byl vyloženě na zapracování 2 nových hráčů do týmu a sehrání se, přesto jsme jasně vyhráli 11:0. Druhý zápas s holickým gymnáziem byl velmi vyrovnaný, po poločase jsme remizovali 2:2, což nám sice na první místo stačilo, ale nechtěli jsme nic nechávat náhodě. Do 2. poločasu jsme nastoupili s taktikou nedostat gól a snažit se alespoň jeden vstřelit, což se nám také podařilo - porazili jsme Holice 3:2 a postoupili tak opět z 1. místa do 3. kola, což se v této soutěži již považuje za úspěch. Toto kolo by mělo proběhnout do 15. 1. 2023, zatim neznáme soupeře, a tím pádem nevíme ani termín ani místo konání, vše je na domluvě se soupeři.

Ráda bych poděkovala všem hráčům za výborný týmový výkon a také Michalu Hájkovi, který opět pomáhal hlavnímu rozhodčímu rozhodovat všechny zápasy jako druhý rozhodčí.

Sestava: Mísař A., Polášek M., Vodička Š., Škrabal V., Kočí F., Jireček F., Hladil J., Brejcha Š., Krejčí Š., Švec M., Kubát J.