Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > SŠTD Gustava Habrmana se může pyšnit mimořádným úspěchem

SŠTD Gustava Habrmana se může pyšnit mimořádným úspěchemDatum konání:
13.7.2023

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová již počtvrté v řadě získala titul Podnikatelská škola roku. Toto ocenění si škola odnesla z mezinárodního fóra v Istanbulu, kde cenu za školu dne 13. 7. 2023 převzala paní Knířová.

Vítězství ve složité a konkurenční kategorii Podnikatelská škola roku je nejen potvrzením vynikající práce vedení školy a pedagogů, ale také důkazem kvality a úspěchů jejích studentů. Škola si tímto úspěchem upevnila svoji pozici lídra v oblasti podnikatelského vzdělávání.

Na tomto úspěchu však mají zásluhu nejen sami studenti, ale také tým inspirativních mentorů, kteří jim nabídli své cenné zkušenosti a rady. Mezi nimi jsou Irena Műlerová z firmy CZ LOKO a.s., Kristýna Šinovská ze společnosti Contipro a.s. a Irena Brichta. Jejich podpora a vedení učitelky odborných předmětů, paní Knířové, byly klíčovými faktory pro úspěch studentů školy.

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová se tak stala vzorem pro další školy, které se snaží připravit své studenty na podnikatelské výzvy současného světa. Její přístup, inovativní výuka a silné propojení s profesní sférou si zaslouží uznání a obdiv.

Tento úspěch není pouze prestižním oceněním pro školu, ale také důkazem, že vzdělávání zaměřené na podnikání a podnikavost může mít skutečný dopad na budoucnost studentů i společnosti jako celku.