Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > PR-DO-LOG 2024

PR-DO-LOG 2024Datum konání:
22.4.2024
Datum ukončení:
24.4.2024

22. - 24. 4. se uskutečnil již 9. ročník celostátní soutěže středních dopravních škol zvané PR-DO-LOG (přeprava, doprava a logistika). Naše škola, která hostila minulý ročník soutěže, předala pořadatelskou štafetu do Prahy Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole dopravní. Kromě nich se soutěže zúčastnily týmy z Plzně, Děčína a Břeclavi.

Během soutěže si jednotlivé týmy poměřovaly znalosti a dovednosti v odborných předmětech formou testů, pracovních listů i praktických úkolů.

Součástí celé soutěže byly odborné exkurze. Například v obchodním domě Ikea na Zličíně, kde jsme během praktického úkolu měli možnost navštívit sklady. Velice zajímavá byla také prohlídka CSA technics - opravárenské haly letadel na Letišti Václava Havla. Letadla zde prochází náročnou údržbou, kde jsou opravena veškerá poškození. Viděli jsme celý proces oprav, a navíc jsme celou prohlídku absolvovali se zkušeným průvodcem, který nám přiblížil technickou stránku věci.

Nezapomnělo se ani na přírodu a zábavu. Součástí programu byl výlet přes vodní nádrž Džbán a přírodní park Divoká Šárka a v neposlední řadě návštěva bobové dráhy na Proseku.

Poslední den došlo k vyhlášení výsledků. Tým SŠTD Česká Třebová ve složení Roman Hanus, Samuel Krulich a Tomáš Růžička se umístil na krásném třetím místě.