Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Cube For Help jsou první!!

Cube For Help jsou první!!Datum konání:
7.5.2024

Sedmého května 2024 byl pro naši studentskou firmu Cube For Help ze Střední školy technické a dopravní Gustava Habrmana v České Třebové významným dnem. Účastnili jsme se Národního finále soutěže Social Innovation Relay (SIR) a s hrdostí můžeme oznámit, že jsme získali první místo. Tento úspěch nejen potvrdil hodnotu našeho projektu, ale také nám dodal obrovskou dávku motivace pro budoucí práci.

Naše firma Cube For Help se specializuje na vývoj a výrobu kostek pro nevidomé. Tyto inovativní kostky, které jsme vyvinuli, mají za cíl zlepšit každodenní život lidí s tímto handicapem. Jsme hrdí na to, že náš produkt zaujal nejen porotu soutěže SIR, ale i veřejnost.

Chceme vyjádřit velké díky našemu mentorovi, Aleši Královi, který nám poskytoval cenné rady a podporu po celou dobu trvání soutěže. Jeho zkušenosti a znalosti byly pro nás nepostradatelné a bez jeho pomoci bychom nedosáhli tohoto úspěchu. Také bychom chtěli poděkovat naší učitelce, Jaroslavě Knířové, která nás v našem podnikání podporovala a věnovala nám svůj čas a energii.

S radostí nyní přijímáme výzvu reprezentovat Českou republiku na mezinárodní úrovni. Dne 5. června 2024 se zúčastníme mezinárodní online soutěže SIR, kde budeme hájit barvy naší země a prezentovat naši inovativní práci v evropské a asijské konkurenci. Jsme si vědomi náročnosti této úrovně soutěže, ale zároveň jsme připraveni přijmout výzvu a se ctí naši zemi reprezentovat.