Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > JA Firma - Dvě první místa

JA Firma - Dvě první místaJA MEDIA CUP

Soutěž JA MEDIA CUP oceňuje schopnost studentů mediálně prezentovat svoji podnikatelskou činnost v JA Studentské Firmě před širokou veřejností prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků. Cílem je co nejvíce zviditelnit JA Studentskou Firmu, její školu a organizaci JA Czech. Soutěž vyhrává tým, který získá zasláním mediálních příspěvků nejvíce bodů.

V 1. ročníku této sedmiměsíční soutěže vyhrává tým 3DT PRINT pod vedením Jaroslavy Knířové.

Studentská JA firma 3DT PRINT je složená s žáků a žákyň třetího ročníku oboru Informační technologie z Vyšší odborné školy a Střední školy technické Česká Třebová.

Největší podíl na vítězství měla Adéla Kočí, která psala články do novin a časopisů a celkově se starala o propagaci firmy. Nelze, ale opomenout celý tým, který ji pomáhal.

Širokou veřejnost informovali prostřednictvím sociálních sítí (které jsou jim velmi blízké) a články o firmě vycházely v regionálních novinách, svůj příběh vyprávěli v Pardubickém rozhlase a největší úspěch byla určitě kabelová televize OIK TV.

Reportáž v OIK TV byla pro ně určitě nejvyšší meta i výzva.

 

Učitelkou podnikání se stala Jaroslava Knířová

Ing. Jaroslava Knířová, učitelka z Vyšší odborné školy a Střední školy technické v České Třebové se stala JA Učitelem podnikání pro rok 2020/21. Každoročně v JA Czech díky podpoře RaiffeisenBank vyhlašujeme vítěze soutěže o nejaktivnější učitele v rámci rozvoje sebe samých a svých studentů.

JA Učitel podnikání je celoroční motivační program pro učitele výukového programu JA Studentská Firma, který hodnotí jejich několik oblastí: zapojení učitele do pokročilých školení zaměřených na odborná témata ze světa podnikání, PR aktivity jejich reálně podnikajících JA Studentských Firem, aktivní spolupráci s mentory, přihlášení JA Studentských Firem na soutěžní veletrh JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU 2021 a umístění na soutěžním veletrhu.