Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > NAŠI STUDENTI VYBOJOVALI SEDMÉ MÍSTO V ATLETICKÉM FINÁLE

NAŠI STUDENTI VYBOJOVALI SEDMÉ MÍSTO V ATLETICKÉM FINÁLE

Datum konání:
27.9.2023

27. 9. 2023 jsme se zúčastnili středoškolského finále v atletice v Chrudimi. Chlapci se nominovali jako druzí z okresního kola. Doplnili jsme sestavu o další dva studenty. Naším nejlepším členem a komentátorem byl i několikrát zmíněný Vojtěch Zajíček. Svým výkonem si vylepšil svůj osobní rekord ve skoku vysokém na úctyhodných 192 cm a obsadil 1. místo. Stejně dobře si vedl i ve skoku dalekém. I zde si skočil osobní rekord 6,05 metrů. Získal další 1. místo a body pro náš tým. Zahanbit se nenechali ani chlapci na 400 metrů, kde si všichni vylepšili osobní rekordy a Adam Macháček se dokonce dostal pod 60 sekund. Jeho nový osobní rekord má nyní hodnotu 59,56 sekund. Nejlepším z našich v běhu na 60 m byl Jakub Němec se 7,73 sekundy. Běh na 1500 metrů byl také ve znamení vylepšení osobních časů. Adam Jílek si jej zlepšil na hodnotu 4:56,33. Ještě lepšího výsledku dosáhl Matěj Polášek, který finišoval v čase 4:53,96. V kouli byl naším nejlepším Matěj Nešpor, který vrhl své nářadí do vzdálenosti 9,71 metrů. Do soutěže jsme postavili dvě štafety. Časově lepší a bodující běžela ve složení Adam Jílek - Jakub Němec - Marek Zelinka - Adam Macháček. Cílem proběhli trať 4 x 200 za 1:44,58 minut. Celkový počet bodů našeho týmu byl 7343.