Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality ze školy > COVID-19

COVID-192. 5. 2021 - Organizace Výuky od 3. 5. 2021

Vážení žáci a rodiče,

pokračujeme v realizaci praktického vyučování v OV a v konzultacích ve skupinách max. po 6 žácích - vše je vždy naplánováno v rozvrhu v IS ŠkolaOnLine.

  1. Žáci, kteří se účastní prezenční výuky si mohou objednat stravu ve školní jídelně a ubytování na domově mládeže.
  2. Výdej obědů pro veřejnost a žáky na distanční výuce je v době od 11:00 do 11:45 přes výdejní okénko v prostoru před vstupem do jídelny ve vstupní hale Skalka, pouze do jídlonosičů. Pro žáky účastnící se výuky ve škole je jídelna plně otevřena od 12:00 do 14:10 hod. Jídelna pro zaměstnance školy je otevřena od 12:15 do 14:10 hod.
Novinky a změny v mimořádných opatřeních od 3. 5. 2021:
  1. Všichni zaměstnanci ve školách se musí testovat jedenkrát v týdnu. (mimo výjimky definované MZCR).
  2. Škola nemá povinnost vydávat žákům potvrzení o negativním výsledku testu pro potřeby doložení této skutečnosti ve službách (kadeřnictví) nebo pro potřeby amatérského sportu. Žáci nebo jejich zákonní zástupci mohou tuto skutečnost doložit čestným prohlášením (72h po testu).
  3. Nově se mění povinnosti při používání ochranných prostředků k zakrytí úst a nosu - ve vnitřních prostorách školy bude vyžadován respirátor nebo zdravotnická maska (rouška). V případě, že to vyžaduje bezpečnost práce, může předchozí nahradit ochranný štít. Ten může užít v mimořádných případech také pedagog při prezenční výuce s dodržením rozestupu 2m od žáků.

 

Mgr. Jan Kovář

ředitel školy