Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Subterra Cup 2023

Subterra Cup 2023Datum konání:
23.11.2023

23. 11. 2023 se v místní sportovní hale SKALKA konal Subterra Cup 2023, prestižní florbalový turnaj pro střední školy. Týmy z celého regionu se setkaly, aby ukázaly své dovednosti s míčkem a utkaly se v intenzivních soubojích o postup do krajského kola. Zápasy byly dynamické, plné vášně a emocí.  Halu zdobily skvostné výkony mladých hráčů, z nichž někteří svými individuálními akcemi zvedali diváky ze sedadel. 

Naše družstvo v každém zápase ukázalo vynikající kombinaci rychlosti, obranných dovedností a střeleckého umu. Cesta na vrchol však neskončila bez napětí. V semifinále jsme narazili na šikovný tým z Chocně. Oba týmy se vrhly do zápasu s obrovským odhodláním dosáhnout finále. Po regulérní hrací době bylo skóre nerozhodné - 1:1. Nastaly 3 nájezdy, ta nejnapínavější část jakéhokoli florbalového utkání. I přesto, že jsme se snažili o svou nejlepší hru, osud nebyl na naší straně. Po nervy drásajících okamžicích, nastřelení levé tyče branky a několika skvělých zákrocích brankářů jsme nakonec prohráli 2:1 na nájezdy.

I přes naši bolestivou porážku v semifinále byl turnaj Subterra Cup pro nás skvělým a nezapomenutelným zážitkem. Ať už jsme vyhráli nebo prohráli, byl to krásný sportovní zážitek a děkujeme za vše pořadatelům.