Úvod > Škola > Život ve škole > Středoškolská futsalová liga

Středoškolská futsalová liga

Datum konání:
14.12.2023

Ve čtvrtek 14. 12. 2023 jsme pořádali 2. kolo středoškolské futsalové ligy (SFL). Hostili jsme tentokrát 2 týmy - Obchodní akademii a SOŠ cestovního ruchu Choceň a Gymnázium a Leteckou SŠ Moravská Třebová.

Stejně jako v 1. kole postupovaly 2 nejlepší týmy. První zápas jsme hráli s Chocní, která bývá obvykle silná, ale kluci si s ní poradili a vyhráli jsme 5:1. Druhý zápas s Moravskou Třebovou byl spíše exhibiční, kluci si v 1. poločase nacvičovali taktiku na příští kolo a ve 2. poločase pak hráli více ti, co před tím jen střídali. Vyhráli jsme 9:0, ale kdybychom hráli opravdu na plno, byl by výsledek jistě dvouciferný. Dvě výhry nás posunuly do 3. kola, které se bude hrát v lednu.

Jsem za tyto zápasy moc ráda, protože máme v týmu opět hodně nových tváří a je fajn, že všichni mohli dostat příležitost hrát a sehrávat se s ostatními. Možná to vypadá, že zápasy byly lehké a soupeři slabí, ale není tomu tak, resp. naši kluci byli výborní a nedali tak soupeřům šanci.

Ráda bych poděkovala všem hráčům za výborný týmový výkon a také Michalu Hájkovi, našemu absolventovi, který nám přijel turnaj již podruhé „odpískat“ jako hlavní rozhodčí.