Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

Slavnostní předávání maturitních vysvědčeníDatum konání:
1.6.2023

Druhé pololetí utíká vždy rychleji než to první, a tak sotva naší školou v dubnu proběhli uchazeči o první ročníky, už tu byly maturity a s nimi i loučení ročníků posledních.

Dne 1. 6. 2023 jsme se sešli v kulturním sále areálu Skalka u příležitosti slavnostního předávání maturitních vysvědčení. Pozvání přijal starosta města, pan Zdeněk Řehák, ale také zástupci firem, s nimiž škola dlouhodobě spolupracuje. Jmenujme České dráhy, Metrans, Umdasch story design, EŽ Praha či firmu Starmon.

Počty našich studentů se každoročně zvyšují, a tak letos převzalo z rukou svých třídních učitelů maturitní vysvědčení rekordních téměř osmdesát absolventů oborů Elektrotechnika, Mechanik elektrotechnik, Informační technologie, Ekonomika a provoz dopravy a Nábytkářství a design interiéru. Radost nám udělala i skutečnost, že celá pětina z nich prospěla s vyznamenáním.

Na závěr slavnostního aktu ocenil ředitel školy, pan Jan Kovář, nejlepší absolventy za vynikající studijní výsledky a reprezentaci školy. Oceněným předal Čestné uznání ředitele školy a dárek.

Slavnostní atmosféru svým vystoupením umocnili i žáci a absolventi místní Základní umělecké školy. Jim i jejich učitelům patří velký dík.

Přejeme našim absolventům dobrý start na jejich profesní dráze a mnoho štěstí nejen tam!