Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > LVK Dolní Morava - I21 + I22

LVK Dolní Morava - I21 + I22Datum konání:
28.1.2024
Datum ukončení:
1.2.2024

Zimní radovánky na sjezdovkách Dolní Moravy byla pro naši školu skvělá volba. „Snowmakeři“ umí doslova zázraky se sněhem, a tak i v současných podmínkách nám umožnili velmi dobré „sklouznutí“.

Učitelé jednotlivých družstev se snažili vytvořit lekce šité na míru, aby podporovali jak začátečníky, tak i pokročilejší. Po urputném nasazení a obětavosti se povedlo i lyžařům začátečníkům udělat pokroky v technice lyžování a překonat sami sebe.

Sjezdovky Dolní Moravy nabízejí rozmanitý terén, což umožňuje studentům postupně zdokonalovat své dovednosti. Bez ohledu na úroveň lyžování mají možnost vychutnat si plynulý sjezd, zvládnout carvingový oblouk nebo se věnovat náročnějším terénům, pokud touží po výzvách.

Penzion Na Rozcestí nabízí pohodlné ubytování, což vytváří ideální prostředí pro efektivní výcvik a relaxaci po náročném dni na sjezdovkách s vynikající domácí kuchyní. V TOP žebříčku zvítězily vyhlášené borůvkové knedlíky, které mizely z hrnce závodním tempem.

V odpočinkovém odpoledni se náš kurz vydal zdolat výzvy některých adrenalinových aktivit, které nabízí resort. Převážná většina si zvolila bobovou dráhu a návštěvu mostu spojujícího dva vrcholy.

Díky všem účastníkům za příjemné prožití LVK!

SKOL