Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Život ve škole > Finále soutěže kybernetické bezpečnosti

Finále soutěže kybernetické bezpečnostiPostup našich studentů do finálového klání v kybernetické bezpečnosti

V rámci této soutěže, která je pořádána pod garancí Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) a Pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti (AFCEA) ve třech kategoriích (Junioři, Středoškoláci a Vysokoškoláci) soutěží studenti z celé republiky v disciplínách, které se vztahují k rozličným oblastem kybernetické bezpečnosti.

Po úspěšném prvním kole soutěže kdy 16 studentů naší školy překonalo požadovanou hranici 30 bodů a postoupilo do druhého kola, studenti opět zabodovali.

Dvěma z nich se velké konkurenci dalších 242 studentů podařilo překonat požadovanou hranici 95 bodů pro postup do finálového klání a vybojovat si účast na finále uvedené kybernetické soutěže.

Do finále mezi 50 nejlepších středoškolských kyberbezpečnostních expertů postoupil Jaroslav Žaba (I11) a Jaroslav Rozlívka (I41). Tato dvě želízka v ohni se účastnila tohoto finálového klání již v minulém ročníku soutěže, takže oba již dobře vědí, do čeho jdou.

Finálové klání se tentokrát koná 27. 4. 2023 v Mladé Boleslavi a naši studenti zde budou reprezentovat nejen naši školu, ale i celý Pardubický kraj.

Oběma postupujícím přejeme hodně úspěchů a držte jim spolu s námi palce, ať své již tak úspěšné tažení v této soutěži završí nějakým úspěchem i v tomto finálovém kole!

 

kybersoutez_logo2022