Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Student > Kroužky > Kroužek zájmové elektroniky

Kroužek zájmové elektroniky  • Termín: každé úterý od 13:20 - 16:00
  • Místo: Skalka, domov mládeže, komůrka v přízemí proti schodům

Zájmový kroužek je určen pro žáky naší školy, kteří se chtějí zdokonalovat v oboru elektro. Schůzky s vedoucím kroužku Ing. Frankem probíhají obvykle 1x týdně dle domluvy, odpoledne mimo výuku. Noví zájemci, informujte se o nejbližším termínu přímo u vedoucího kroužku nebo na emailu [email protected]. Na prvním setkání se dozvíte podrobnosti. Ty najdete také na nástěnce v přízemí severního křídla Skalky.

Náplní kroužku je dle potřeby příslušný teoretický výklad, po kterém následují ukázky měření a „oživování“ přístrojů nízkého napětí. Součástí je i plánování činností jednotlivých členů v průběhu týdne do další schůzky.

Kroužek sponzorovaný přáteli sdružuje zájemce o návrh a realizaci projektů audio a projektů různých zdrojů. Na tento rok je v plánu několik verzí zesilovačů, nabíječek aku, zprovozňování přinesených přístrojů. Lahůdkou na dortu bude rekonstrukce reproduktorových soustav a to jak pro případnou veřejnou produkci, tak replika legendárních ARS850, tentokrát v osmiohmové verzi. Účast na schůzkách je dobrovolná, v případě většího zájmu budou mít přednost stálí členové.